Enerji

Uygulamalarınızın güvenliği için sizlere en zorlu ortamlarda bile hassas kontroller sağlayan, güvenliği ve güvenilirliği dünya standartlarında kanıtlanmış kapsamlı bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Bu alandaki en zor çalışma koşullarında bile güvenlik, güvenilirlik ve dayanıklılıkta kendini ispatlamış çözümlerimizi yaklaşık 20 yıldır sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Enerji sektöründe özellikle de paslanmaz çelik solenoid valf, hava hazırlama ekipmanları, pnömatik ve hidrolik basınç siviçleri, I / P ve E / P konvertörler, 2/2 ve 3/2 proses valfleri ve Valf manifoldu sistemleri (RVM) önemli bir uygulama alanına sahiptir.

Dünyanın önde gelen ulusal ve uluslararası Petrol ve Gaz şirketleri ve global tedarikçilerle olan çalışmalarımız, bu konudaki deneyimimizi ispatlar niteliktedir.

Endüstriler

Sıkıştırılmış Doğalgaz

Uluslararası ve ulusal alanda pazar lideri ürünlerimizin sıkıştırılmış doğal gaz endüstrisinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için nasıl çözümler sunduğumuzu öğrenin.

Petrol ve Benzin

Sunduğumuz ürünler karada ve denizde çıkarma ve dağıtım dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır.

Nükleer

Nükleer santrallerde güvenlik ile ilgili uygulamalar için nükleer sınıf valflerimizi ve bu konuda kendini kanıtlamış ürünlerimizi keşfedin.

Enerji Üretimi

Ürünlerimizin güvenilirliği ile enerji üreten müşterilerimize kritik gaz ve buhar türbini sistemlerinin maliyetini düşürmelerinde nasıl yardımcı olduğumuzu öğrenin.